ProCare O mnie W wolnych chwilach
W wolnych chwilach

Poza zainteresowaniami zawodowymi staram się znaleźć czas na inne moje pasje. Największą z nich jest rodzina - mąż i dwuletnia córeczka. Poza tym moim hobby jest scrapbooking i szeroko pojęte rękodzieło (od wypieku własnego chleba, poprzez szycie na maszynie, po wykonywanie ozdobnych albumów na fotografię). Lubię też literaturę piękną, szczególnie klasykę rosyjską. Moją twórczość można zobaczyć w galerii.

 

Ważne informacje

Serdecznie zapraszam na szkolenia tematyczne dla specjalistów, rodziców i wolontariuszy, które prowadzę wraz z zespołem Rozwijanki w Centrum Wspierania Rozwoju w Wieliczce. Harmonogram szkoleń i dokładne informacje na stronie Rozwijanki.

Szczegóły

Współpraca

Chętnie podejmę współpracę w zakresie prowadzenia diagnozy i terapii psychologicznej, a także w badaniach naukowych oraz przygotowywaniu publikacji dot. zaburzeń rozwojowych.

Prawa autorskie

Zdecydowana większość materiałów na stronie jest mojego autorstwa. Możesz ich użyć do własnej pracy terapeutycznej i edukacyjnej, ale nie rozpowszechniaj ich bez mojej zgody.

Kontakt ze mną

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie terapii lub chcesz rozpocząć współpracę w innym zakresie (ośrodki, wydawnictwa), proszę o wypełnienie formularza kontaktu.

Mapa strony

Mapa strony pomoże Ci w poruszaniu się po serwisie.
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości