Zegar
Karty z pełnymi godzinami - zegar tarczowy i cyfrowy
Autor: Magdalena Karwala   

Krótki opis: Zestaw arkuszy z zegarami cyfrowymi i tarczowymi. Przedstawiona jest każda pełna godzina.

Ćwiczone umiejętności: odczytywanie pełnych godzin, korzystanie z zegara

Jak wykorzystywać pomoc: Karty należy wydrukować i wyciąć. Można je zalaminować. Sposób wykorzystania zależy od inwencji prowadzącego zajęcia. Można dopasowywać zegary wskazówkowe i tarczowe przedstawiające tą samą godzinę, można zagrać w zegarowe memory, można dopasowywać godzinę do obrazka lub zdjęcia z wykonywaną czynnością i wiele innych.

 

Zegary tarczowe do pobrania

Zegary cyfrowe do pobrania

 


Ważne informacje

Serdecznie zapraszam na szkolenia tematyczne dla specjalistów, rodziców i wolontariuszy, które prowadzę wraz z zespołem Rozwijanki w Centrum Wspierania Rozwoju w Wieliczce. Harmonogram szkoleń i dokładne informacje na stronie Rozwijanki.

Szczegóły

Współpraca

Chętnie podejmę współpracę w zakresie prowadzenia diagnozy i terapii psychologicznej, a także w badaniach naukowych oraz przygotowywaniu publikacji dot. zaburzeń rozwojowych.

Prawa autorskie

Zdecydowana większość materiałów na stronie jest mojego autorstwa. Możesz ich użyć do własnej pracy terapeutycznej i edukacyjnej, ale nie rozpowszechniaj ich bez mojej zgody.

Kontakt ze mną

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie terapii lub chcesz rozpocząć współpracę w innym zakresie (ośrodki, wydawnictwa), proszę o wypełnienie formularza kontaktu.

Mapa strony

Mapa strony pomoże Ci w poruszaniu się po serwisie.
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości